X

Служба Догляду

ua
ru

Кращі Доглядальниці з Проживанням | Лікарня Нашої Служби з 2012 року

 
 
 
 
 
 
Хоспіси і Доглядальниці з проживанням надають незамінну допомогу пацієнтам та їхнім родинам, що стикаються з серйозними захворюваннями. У той час, як більш 1 мільйона пацієнтів отримують хоспісну допомогу щороку, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє, що 20 мільйонів у всьому світі отримують допомогу доглядальниць щороку, ці послуги залишаються дуже важливими для багатьох людей.

Ми познайомимо вас з хоспісною допомогою і допомогою доглядальниць з проживанням і допоможемо зрозуміти, як ці послуги можуть допомогти вам і вашій родині в скрутну хвилину.

Що таке допомога Хоспісу?

Іноді серйозні захворювання досягають стадії, коли неможливо вилікуватися і пацієнти перестають отримувати лікування. У цих випадках Хоспіс часто вибирається для забезпечення догляду та комфорту в міру прогресування захворювання і погіршення стану. Пацієнти і родичі, які вибирають Хоспіс, розуміють, що хід хвороби не припиниться при її лікуванні.

Пацієнти мають право на допомогу Хоспісу, якщо лікар вважає, що їм залишилося жити менше 6 місяців. Хоспіс - це не останній притулок, а вид допомоги. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати хоспісну допомогу на дому, послугами доглядальниць і мед. персоналу, щоб вони могли відчувати себе максимально комфортно.

За допомогою хоспісних послуг команда кваліфікованих фахівців забезпечує медичну, емоційну і духовну підтримку, необхідну пацієнтові і його родині. Служба Догляду «Нова Допомога» допомагає забезпечити послуги Хоспісу на дому.

Що таке допомога Доглядальниці з проживанням?

Допомога Доглядальниці з проживанням іноді плутають з хоспісною допомогою, хоча кожна з них підходить в абсолютно різних ситуаціях. Допомога Доглядальниці з проживанням - для тих, хто живе з серйозними захворюваннями, включаючи рак, серцеву недостатність, деменцію, хворобу Паркінсона, інсульт та інші. Знаючи діагноз, пацієнти або їх родичі можуть звернутися за допомогою доглядальниці з проживанням в будь-який момент свого лікування.

Допомога Доглядальниці з проживанням - це додаткова допомога при лікуванні серйозних і хронічних захворювань. Доглядальниця допомагає впоратися з симптомами хвороби, стресом і усвідомленням того, що людина живе з серйозним захворюванням. Основна мета послуг Доглядальниці з проживанням - поліпшити якість життя підопічних і їх сімей.

Як Хоспіс або Доглядальниця з проживанням можуть допомогти родині?

Боротьба з серйозною хворобою може бути неймовірно напруженою для всіх. Іноді люди відчувають, що втрачають «грунт під ногами» або здатність приймати рішення. Залежно від конкретної ситуації, хоспіс або доглядальниця допомагають встояти і не впасти фізично і духом пацієнтам і членам їх сімей, активно залучаючи до процесів життєдіяльності, лікування, побуту, догляду. Це може значно полегшити деякі з стресових станів хворих людей і їх сімей у важкі години.

Крім того, різноманітність в отриманні допомоги від доглядальниці з проживанням на дому у пацієнта, забезпечує більший комфорт хворим та їхнім родинам. Замість «холодної» обстановки у лікарні, пацієнти оточені своєю сім'єю у звичній домашній обстановці, під час лікування. Це полегшує життя всім, а також зменшує навантаження на хворого через поїздки у лікарні і витрати, пов'язані із цим.

Наша Служба Догляду забезпечить вас Доглядальницями із проживанням і без проживання на будь-який період, поки вам необхідна допомога.

Ми прагнемо забезпечити вас кваліфікованими доглядальницями, зберігаючи ваших близьких в домашньому затишку і теплі.

Щоб дізнатися більше про наші послуги доглядальниць по догляду на дому з проживанням, телефонуйте або замовляйте доглядальниць on-line.