X

Служба Догляду

ua
ru

Оголошеня Замовників ✅ Шукаю Доглядальницю. Вакансії. Оберіть область

Замовити Доглядальницю


Телефонуйте нам зараз або замовте Доглядальницю on-line:
"Замовити"

5 Аргументів на Користь Служби Догляду "Нова Допомога":

Аргумент №1. Знайти Доглядальницю з досвідом.

Дуже часто життя підносить неприємні сюрпризи у вигляді хвороб, тяжкого стану здоров'я близької Вам людини. Служба Догляду «Нова Допомога» створена для тих, хто любить рідних людей, намагається їм допомогти, але не має досвіду і часу для надання допомоги самостійно. Для того, щоб допомогти людині після операції, при інших проблемах зі здоров'ям або просто, якщо людина в похилому віці і не в змозі обслуговувати себе самостійно, необхідно отримувати цю допомогу від професіоналів. Саме професійних доглядальниць і може запропонувати «Нова Допомога», як можливість полегшення життя хворим та їх рідним.

Аргумент №2. Доглядальниця терміново.

У вас є чудова нагода не робити важкий вибір самому, а довіритися спеціалізованій службі, яка може запропонувати доглядальниць з різним рівнем освіти і досвіду роботи, яка буде відповідати вашому баченню того, якою має бути доглядальниця для вашого близької людини. Ви зможете поспілкуватися з кандидатом на посаду доглядальниці і задати ваші запитання. Так, ви зможете підібрати дійсно необхідну Вам Доглядальницю . Направляючи професійну доглядальницю, ми врахуємо всі ваші побажання, які дозволять Вашій близькій людині відчувати себе комфортно в спілкуванні з нею. До того ж, ви отримаєте доглядальницю в найкоротші терміни, не витрачаючи дорогоцінний час на безплідні пошуки.

Аргумент №3. Будь-який графік роботи Доглядальниці.

«Нова допомога» може надати повний спектр послуг з пошуку доглядальниці для догляду за хворими і людьми похилого віку.

Аргумент №4. Запропонуєм Доглядальницю у Лікарню або до Дому.

Якщо Вас цікавить доглядальниця на певний час або з цілодобовим проживанням, всі ваші умови будуть враховані нашими співробітниками при виборі доглядальниці для Вас. Також Ви зможете замовити доглядальницю у лікарню або яка буде працювати вахтовим методом і так далі. Для того, щоб ми почали підбір доглядальниь для вашої близької людини, необхідно зробити лише телефонний дзвінок.

Аргумент №5. Наші Доглядальниці працюють у будь-якому місті.

Ви зможете підібрати доглядальницю з нашою допомогою для роботи в таких областях: Київській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Одеській, Львівській та інших. Навіть у найвіддаленіших куточках ми допоможемо підібрати доглядальницю з проживанням на зручних для вас умовах. «Нова допомога» пропонує кваліфікованих доглядальниць, які ретельно відбираються для того, щоб ви могли бути спокійні, що довіряєте свого близького в руки професіонала. При замовленні доглядальниці ви можете озвучити різні додаткові вимоги - знання певної мови, медичні знання та інші, які необхідні саме вашому хворому. В цьому випадку, Служба Догляду «Нова допомога» також врахує, по-максимуму, всі побажання замовника і в найкоротші терміни підбере кандидатури доглядальниць.

Найбільш поширені запитання "Як Знайти Роботу Доглядальниці?"

✅ Які вимоги для Роботи Доглядальницей?

Замовники, шукаючи Доглядальницю висувають ряд Вимог: ✔"Вимоги до Доглядальниці"

✅ Як Знайти Роботу з Догляду у 2024 році?

Щоби Знайти Роботу Доглядальницей необхідно: ✔"Реєстрація Доглядальницей"

✅ Яка мінимальна платня Доглядальниці у 2023 році?

Оплата роботи з Догляду у 2024 році:
✔"Доглядальниця Дніпро Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Запоріжжя Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Київ Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Львів Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Миколаїв Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Одеса Ціна 2024"
✔"Доглядальниця Харків Ціна 2024"

✅ Як отримати Сертифікат Доглядальниці у 2024 році?

Для отримання Сертификату Доглядальниці необхідно: ✔"Пройти Стажування та Навчання"


Додаткову інформацію отримайте за телефонами:
(067) 431 21 00

(050) 421 21 00