X

Служба Догляду

Доглядальницям+38 (096) 559 10 11 +38 (095) 368 23 55

Нічна Доглядальниця ✅

діаграма ціна Нічна Доглядальниця з 2012 по 2020 роки
Серед різних графіків та видів робіт доглядальниць є графік роботи вночі. Нічний графік роботи Доглядальниці вважається одним з найскладніших, так вимагає підвищеної уваги Доглядальниці саме вночі.

Нічна Доглядальниця може надавати послуги по догляду в Лікарні та Вдома у підопічного. Скрізь передбачається, що доглядальниця має знаходитися поряд з підопічним близько 12 годин. Найчастіше Доглядальниця заступає в період з 7 до 9 години вечора і до 7-9 годин ранку. Рідше доглядальниця може бути 10-11 годин біля хворого.

Вимоги до Нічної доглядальниці переважно однакові, що в лікарні, що дома. Але є і деякі відмінності, які описані в Розділі «Доглядальниця у Лікарні». Для самої ж Доглядальниці та рівня складності роботи, робота в Лікарні складніше, ніж удома. Основні відмінності це:

- часто немає звичайних побутових умов;

- часто немає можливості розміститися самой;

- часто обмежені умови в палаті хворого;

- іноді, складності комунікації з мед. персоналом лікарні;

- часто більш складні або критичні стани підопічного.

Всі ці фактори і ряд інших визначають вартість послуг Нічної Доглядальниці. Найчастіше, ціна послуг Нічної Доглядальниці у Лікарні вище, ніж дома. І коливається, в залежності від міста та тривалості зміни, від 300 до 450 гривень за зміну у лікарні та від 250 до 400 гривень Вдома у хворого.

Для того, щоб знайти досвідчену Нічну Доглядальницю, вам необхідно, перш за все, самому визначитися з вимогами та умовами роботи Доглядальниці, а саме розуміти:

- який графік необхідний;

- який основний діагноз захворювання, які дисфункції у хворого;

- яку вага хворого, якщо він малорухомий;

- чіткі приписи лікаря для хворого.

Маючи чітку інформацію і розуміння, що саме необхідно вам і вашому хворому родичу, можна зайнятися пошуком Нічної Доглядальниці.

Саме правильне рішення з вашої сторони - зателефонувати в нашу Службу Догляду або Замовити on-line. Тим самим, ви отримаєте перевірену Нічну доглядальницю в найкоротші терміни та за Кращою Ціною.

Дізнайтеся вартість доглядальниці