X

Служба Догляду

ua
ru

Замовити Доглядальницю

Шукаєте Доглядальницю з Проживанням або Хоспіс?

Хоспіси і Доглядальниці з проживанням надають незамінну допомогу пацієнтам та їхнім родинам, що стикаються з серйозними захворюваннями. У той час, як більш 1 мільйона пацієнтів отримують хоспісну допомогу щороку, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє, що 20 мільйонів у всьому світі отримують допомогу доглядальниць, ці послуги залишаються дуже важливими для багатьох родин.
 
Ми познайомимо вас із хоспісною допомогою і допомогою доглядальниць з проживанням і допоможемо зрозуміти, як ці послуги можуть допомогти вам і вашій родині в скрутні часи.

Що таке Допомога Хоспісу

Іноді серйозні захворювання досягають стадії, коли неможливо вилікуватися і пацієнти перестають отримувати лікування. У цих випадках Хоспіс часто вибирається для забезпечення догляду та комфорту в міру прогресування захворювання і погіршення стану. Пацієнти і родичі, які вибирають Хоспіс, розуміють, що хід хвороби не припиниться при її лікуванні.
 
Пацієнти мають право на допомогу Хоспісу, якщо лікуючий лікар вважає, що їм залишилося жити менше 6 місяців. Хоспіс - це не останній притулок, а вид допомоги. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати хоспісну допомогу на дому, послугами доглядальниць і мед. персоналу, щоб вони могли відчувати себе максимально комфортно.

За допомогою хоспісних послуг команда кваліфікованих фахівців забезпечує медичну, емоційну і духовну підтримку, необхідну пацієнтові і його родині. Служба Догляду «Нова Допомога» допомагає забезпечити послуги Хоспісу на дому.

Що таке Допомога Доглядальниці з Проживанням

Допомога Доглядальниці з проживанням іноді плутають з хоспісною допомогою, хоча кожна з них підходить в абсолютно різних ситуаціях. Допомога Доглядальниці з проживанням - для тих, хто живе з серйозними захворюваннями, включаючи рак, серцеву недостатність, деменцію, хворобу Паркінсона, інсульт та інші. Знаючи діагноз, пацієнти або їх родичі можуть звернутися за допомогою доглядальниці з проживанням в будь-який момент свого лікування.
 
Допомога Доглядальниці з проживанням - це додаткова допомога при лікуванні серйозних і хронічних захворювань. Це допомагає впоратися з симптомами хвороби, стресом і усвідомленням того, що людина живе з серйозним захворюванням. Основна мета послуг Доглядальниці з проживанням - поліпшити якість життя підопічних та їх сімей.
Що не менш важливо, ціни, на доглядальниць з проживанням, одні з найнижчих на ринку послуг догляду. Ціни тримаються в середньому діапазоні 550 грн. за добу. З точними цінами по регіонах можете ознайомитися ТУТ.

Як Хоспіс або Доглядальниця з Проживанням можуть допомогти родині

Боротьба із серйозною хворобою може бути неймовірно напруженою для всіх. Іноді люди відчувають, що втрачають «грунт під ногами» або здатність приймати рішення. Залежно від конкретної ситуації, хоспіс або доглядальниця допомагають встояти і не впасти фізично і духом пацієнтам і членам їх сімей, активно залучаючи до процесів життєдіяльності, лікування, побуту, догляду. Це може значно полегшити деякі із стресових станів хворих людей та їх сімей у важкі години.
 
Крім того, різноманітність в отриманні допомоги від доглядальниці з проживанням на дому у пацієнта, забезпечує більший комфорт хворим та їхнім родинам. Замість «холодної» обстановки в лікарні, пацієнти оточені своєю сім'єю в звичній домашній обстановці, під час лікування. Це полегшує життя усім, а також зменшує навантаження на хворого через поїздки до лікарні та витрати, пов'язані з цим.

Наша Служба Догляду забезпечить вас Доглядальницями з Проживанням і без проживання на будь-який період, поки вам необхідна допомога.

Ми прагнемо забезпечити вас кваліфікованими доглядальницями, зберігаючи ваших близьких у домашньому затишку і теплі.
Щоб дізнатися більше про наші послуги доглядальниць по догляду на дому з проживанням, телефонуйте або замовляйте доглядальниць on-line.