Ви бажаєте взяти на роботу доглядальницю, щоб допомогти вам доглядати за літньою рідною людиною? 70% людей, які взяли доглядальницю на роботу по догляду, продовжують використання доглядальниць довгостроково. Це означає, що ефект застосування праці доглядальниці значний.
Догляд вдома
Догляд вдома є найпоширенішим видом робіт доглядальниць. У цифрах дуже показовий ринок послуг з догляду в США. Ця галузь оцінюється в $ 75 млрд на рік, в ній зайнято понад 1,5 мільйона чоловік. Працівники домашнього догляду варіюються від доглядальниць-компаньйонів до кваліфікованих доглядальниць-медсестер. У домашніх умовах доглядальниці зосереджені на наданні допомоги своїм клієнтам в їх повсякденному житті і справах, наприклад в таких, як пересування по будинку, приготуванні їжі, прибирання. Доглядальниці можуть також просто поспілкуватися, простежити за прийомом ліків, зробити іншу легку роботу по дому.
Догляд поза домом
включає в себе: догляд в будинках для людей похилого віку, хоспісах та включає паліативну допомогу в останні дні або тижні життя людини. Співробітники хоспісів мають дуже важливу роботу, оскільки вони служать не тільки їх пацієнтам, а й сім'ям, забезпечуючи емоційну підтримку у важкий час.
Який тип Доглядальниці вам потрібен?
Якщо ви збираєтеся взяти на роботу доглядальницю, важливо відзначити різницю між медичною допомогою на дому (догляд за хворими), і не медичним доглядом. За помірну заробітну плату, ви можете знайти доглядальницю-помічника, яка допоможе веденню домашнього господарства, включаючи приготування їжі, спілкування.
Доглядальниці-медичні працівники коштують дорожче, тому що вони забезпечують додаткову медичну допомогу.
Давайте розглянемо деякі конкретні обов'язки, які доглядальницям дозволено і не дозволено робити.
Дозволені Послуги для доглядальниць
Важливо розуміти, види послуг доглядальниці, які є юридично дозволеними. Доглядальниця може:
- Допомагати людині з купанням, годуванням і особистою гігієною;
- Надавати допомогу у пересуванні по дому;
- Виконувати легке прибирання і прання;
- Готувати їжу;
- Стежити за застосуванням призначень лікаря;
- Забезпечити спілкування, розмови, участь у громадській діяльності.
Такий фахівець-доглядальниця може:
- Стежити і записувати життєво важливі показники;
- Асистувати при використанні медичного обладнання, в тому числі кисню, ходунків та інвалідного візка;
- Нагадувати приймати ліки, але не вводити ліки;
- Міняти мішки стоми або катетера.
Але доглядальниця не може: лікувати рани або порізи, робити уколи, вводити ліки або міняти катетери. Якщо потрібні, ці послуги повинна виконувати ліцензована практикуюча медсестра або інший медик-фахівець.
Для того, щоб зрозуміти, як правильно взяти на роботу доглядальницю, можна звернутися за консультацією до Служби Догляду "Нова Допомога" - фахівцям в цій області.
Ця сатья може допомогти комусь в скрутну хвилину. Не забудьте поділитися нею в соц.сетях!